https://szczecin.rentumi.pl/

Atrakcyjne nieruchomości Szczecin

Jeśli potrzebujesz nieruchomości na sprzedaż lub nieruchomości na wynajem w sztywno określonej lokalizacji, jesteśmy w stanie znaleźć ją dla Ciebie.

Jak w każdy mieście, w tym także ceny mieszkań w Szczecinie, uzależnione są od atrakcyjności i popytu danej lokalizacji. Domy w cichej i spokojnej okolicy, położone blisko jezior i lasów, a także mocno rozbudowaną w niedalekiej odległości infrastrukturą, z wiadomych względów będą cechować się wyższą atrakcyjnością nieruchomości, co za tym idzie wyższą ceną. W dzisiejszych czasach dobrze skomunikowane obszary terenów zieleni potrafią być na wagę złota, a popyt na takie atrakcyjne nieruchomości jest niezwykle wysoki. 
Dlatego jako biuro nieruchomości Rentumi, dbamy o to, aby zasięg ramion naszej bazy ofert obejmował, także najbardziej atrakcyjne nieruchomości w Szczecinie. Wiedząc jak ważne jest to dla naszych klientów, poszukujemy atrakcyjnych nieruchomości, również na indywidualne zlecenia klientów.

Agencja nieruchomości Rentumi oferuje szeroką bazę ofert nieruchomości, z kategorii: mieszkanie na sprzedaż, mieszkanie na wynajem, dom na sprzedaż, dom na wynajem, gotowce inwestycyjne, nieruchomości na flipy, okazje inwestycyjne, nieruchomości w Szczecinie, nieruchomości w Policach, nieruchomości w Mierzynie, nieruchomości w Dobrej, nieruchomości w Przecławiu, nieruchomości Szczecin prawobrzeże, nieruchomości Szczecin pogodno, nieruchomości Szczecin gumieńce i wielu innych okolicach.

Gwarantujemy bezpieczeństwo i usługi o najwyższej jakości, dostarczając kompleksową obsługę, z obliczeniem zdolności kredytowej, przeprowadzeniem wizualizacji fotograficznej, wizualizacji spacerem 3D, załatwieniem kredytów i zleceniem remontów. Nasze biuro nieruchomości, jest w stanie znaleźć Państwu mieszkanie, w każdej dzielnicy i lokalizacji, o możliwie najniższej cenie, przeprowadzając przy tym klienta przez wszystkie procedury i dostarczając mu wszystkich niezbędnych informacji oraz załatwiając wszelkie formalności.

Skontaktuj się

Rozwiejemy Twoje wszelkie wątpliwości
+48 730 800 850
+48 730 800 850

Biuro nieruchomości dla inwestorów
Oddział w Szczecinie

Al. Wyzwolenia 107
71-432 Szczecin

Dane gospodarcze

NIP: 8522629480
Regon: 366778380
KRS: 0000668316

Biuro nieruchomości Szczecin

Tel.: +48 730 800 050
Tel: +48 730 670 950
Mail: szczecin@rentumi.pl

Centrala Rentumi Property

Tel.: +48 730 800 850
Mail: info@rentumi.pl

Skontaktuj się z nami poprzez formularz

Jak do nas dojechać