https://szczecin.rentumi.pl/

Biuro nieruchomości w Szczecinie

Jesteśmy pierwszym i jedynym innowacyjnym biurem nieruchomości w Szczecinie i regionie zachodniopomorskim, który zajął pierwsze miejsce w konkursie gospodarczym Pomorza Zachodniego, w kategorii najbardziej innowacyjnego mikroprzedsiębiorstwa, co za tym idzie biura nieruchomości. A także, jedynym na świecie biurem nieruchomości, posiadającym autorską aplikację do zarządzania wynajmem mieszkań.
Dzierżenie takich tytułów udowadnia nasze innowacyjne podejście do branży nieruchomości w Szczecinie, a także na całym świecie. Dzięki nowoczesnemu podejściu biura nieruchomości w Szczecinie, jesteśmy w stanie dostarczyć naszym klientom, usług o najwyższej jakości, oferując najbardziej atrakcyjne ceny i skuteczność najszybszych sprzedaży mieszkań, domów, czy też działek. W biurze nieruchomości w Szczecinie posiadamy szeroką ofertę usług i narzędzi, dopasowanych do potrzeb naszych klientów.

Dobór, a nawet sprzedaż odpowiedniej nieruchomości, domu, mieszkania, niekiedy potrafi być bardzo długotrwałym procesem, często pojawiają się sytuacje, w których przeglądane przez klienta ogłoszenie znacząco różni się od realiów, bądź proces jego sprzedaży mocno się wydłuża, czego powodem jest zawyżenie ceny rynkowej, albo sporządzenie w niskiej jakości, wizualizacji fotograficznej. Dlatego tak ważne jest skorzystanie z usług dobrego biura nieruchomości, aby zapobiec wypadaniu kolejnych włosów i zabezpieczyć się przed niepotrzebnym stresem, zmarnowanym czasem oraz stratą pieniędzy, a nawet przepłaceniem.

Biuro nieruchomości w Szczecinie w swojej szerokiej bazie ofert nieruchomości, oferuje najatrakcyjniejsze pod względem ceny i jakości, gotowce inwestycyjne w Szczecinie, mieszkania w Szczecinie, domy w Szczecinie, kawalerki w Szczecinie, apartamenty w Szczecinie, działki w Szczecinie, a także nieruchomości w najbliższych okolicach jak np. Police, Dobra, Mierzyn, Przecław, Glinna, Kołbacz, Lubczyna, oraz jest dostawcą najlepszych okazji inwestycyjnych.

Nasza baza usług oferuje: sprzedaż nieruchomości, kupno nieruchomości, wynajem nieruchomości, inwestycje w nieruchomości, zarządzanie najmem, podnajem, kredyty hipoteczne, home staging, projektowanie wnętrz, spacery 3D, remonty, inteligentny dom, fotografia mieszkań, fotografia domów, seminaria inwestorów, szkolenia z inwestowania w nieruchomości, promocje ogłoszeń nieruchomości, kupno gotowców inwestycyjnych, sprzedaż gotowców inwestycyjnych, wzory umów i konsultacje.

Skontaktuj się

Rozwiejemy Twoje wszelkie wątpliwości
+48 730 800 850
+48 730 800 850

Biuro nieruchomości dla inwestorów
Oddział w Szczecinie

Al. Wyzwolenia 107
71-432 Szczecin

Dane gospodarcze

NIP: 8522629480
Regon: 366778380
KRS: 0000668316

Biuro nieruchomości Szczecin

Tel.: +48 730 800 050
Tel: +48 730 670 950
Mail: szczecin@rentumi.pl

Centrala Rentumi Property

Tel.: +48 730 800 850
Mail: info@rentumi.pl

Skontaktuj się z nami poprzez formularz

Jak do nas dojechać