https://szczecin.rentumi.pl/

Misja firmy

Bezpieczny i przejrzysty wynajem nieruchomości dla obu stron. Nowoczesna i efektywna obsługa wynajmu oraz inwestycji w nieruchomości.

Prostszy wynajem

Wynajem łączy ze sobą potencjał wygody zarówno dla lokatorów – indywidualnych i korporacyjnych – jak i dla inwestorów i właścicieli nieruchomości. Dzięki chęci świadczenia przez nas usług na wysokim poziomie i dostarczanie najnowocześniejszych narzędzi - stworzyliśmy aplikację Rentumi, która upraszcza i ułatwia dostęp do rynku wynajmu, zarówno dla najemców, jak i dla wynajmujących.

 

[Bezpieczniejszy wynajem]

Wynajem, oraz zakup i sprzedaż nieruchomości wiążą się z długoterminowymi zobowiązaniami i odpowiedzialnością. Stabilny wzrost na rynku nieruchomości czyni je atrakcyjnym celem inwestycji, zarówno krótkoterminowych, jak i na całe życie. Poprzez oferowania sprawdzonych i przejrzystych szablonów umów oraz narzędzi i procesów weryfikacji kontrahentów i sprawnych rozliczeń, Rentumi czyni udział w rynku nieruchomości bezpieczniejszym dla obu stron.

 

[Mobilne, elektroniczne biuro]

Nowoczesne technologie mobilnego internetu, elektronicznego podpisu, inteligentnego domu i płatności online pozwalają wyeliminować koszta i opóźnienia powodowane przez centralizowanie procesów obsługi klienta w biurze. Rentumi, poprzez dostarczanie oprogramowania i świadczenie usług przez sieci teleinformatyczne umożliwia przejście na elektroniczne biuro i zdalną obsługę klienta.