https://szczecin.rentumi.pl/

Nieruchomości Szczecin

Kupno wymarzonej nieruchomości, domu, mieszkania, dla wielu jest bardzo poważnym wyborem, w końcu większość z nas, dom kupuje raz na całe życie, stąd też decyzja odpowiedniego wyboru nieruchomości w Szczecinie, musi być bardzo dobrze przez nas przemyślana i najważniejsze, aby po drodze, taka transakcja nie przyniosła nam, żadnych negatywnych emocji, przecież nie chcemy, żeby dom rodzinny kojarzył się nam z czymś nieprzyjemnym.

Dlatego biuro nieruchomości Rentumi, wiedząc jak ważne jest to dla naszych klientów przedsięwzięcie, swoją wiedzą i profesjonalizmem, dba przede wszystkim o komfort i bezpieczeństwo, oferując współprace w zakresie nieruchomości, na najwyższym poziomie oraz gwarantując spokój i pełne zadowolenie naszych klientów.

Wybór odpowiedniego biura nieruchomości to bardzo ważny i kluczowy element w całym procesie kupna i sprzedaży nieruchomości, czy też znalezieniu okazji inwestycyjnej. Wiele osób nie zdaje sobie sprawy z jak wieloma formalnościami wiąże się taka transakcja, nie wspominając już o wzięciu kredytu na daną nieruchomość. Na szczęście, nasze kompleksowe biuro nieruchomości w Szczecinie, wychodzi na przeciw oczekiwaniom klientów, gwarantując kompleksową obsługę i kompleksową realizację, każdej transakcji.

Dla osób chcących zainwestować, sprzedać nieruchomość, podnająć mieszkanie zewnętrznemu zarządcy, kupić nieruchomość, wynająć nieruchomość, podzielić mieszkanie na pokoje, wdrożyć wizualizację fotograficzną albo spaceru 3D, czy też homestaging`u, postarać się o kredyt na kupno mieszkania lub na inwestycję, bądź nawet skorzystać z promocji ogłoszeń nieruchomości, bez konieczności korzystania z usług pośrednika. Lecz to co najważniejsze, biuro nieruchomości Rentumi, gwarantuje bezpieczeństwo i załatwienie formalności, każdej z transakcji, dbając o cenny czas naszych klientów.

Skontaktuj się

Rozwiejemy Twoje wszelkie wątpliwości
+48 730 800 850
+48 730 800 850

Biuro nieruchomości dla inwestorów
Oddział w Szczecinie

Al. Wyzwolenia 107
71-432 Szczecin

Dane gospodarcze

NIP: 8522629480
Regon: 366778380
KRS: 0000668316

Biuro nieruchomości Szczecin

Tel.: +48 730 800 050
Tel: +48 730 670 950
Mail: szczecin@rentumi.pl

Centrala Rentumi Property

Tel.: +48 730 800 850
Mail: info@rentumi.pl

Skontaktuj się z nami poprzez formularz

Jak do nas dojechać