https://szczecin.rentumi.pl/

Zarząd

Zarząd firmy Rentumi - biura nieruchomości w Szczecinie

Osobą uprawnioną do reprezentowania firmy Rentumi sp. z o.o., posiadającą wyłączną władzę jest Prezes Zarządu Wojciech Kłodziński.

 

Nota Biograficzna Prezesa

Od 2004 roku związany z branżą informatyczną i przedsiębiorczością.

W 2006 roku prowadził już własną działalność gospodarczą.

Następnie został założycielem, właściciel i Prezesem firmy Enterso Sp. z o.o., 2010 - 2017r, w między czasie inwestując w nieruchomości na wynajem.

Przez ponad 7 lata, zdobył bardzo duże doświadczenie w sprzedaży i marketingu online, zarządzaniu nieruchomościami oraz w automatyzacji i cyfryzacji obsługi klienta oraz wewnętrzny procesów firmowych.

W 2010 roku zdobył tytuł Magistra Inżyniera na kierunku Automatyka i Robotyka w Zachodniopomorskim Uniwersytecie Technologicznym.

W 2017 roku zdecydował się oddać firmę Enterso w dobre ręce, w pełni poświęcając się wdrażaniu swojej wiedzy i doświadczenia z zakresu nowoczesnych technologii IT w branżę nieruchomości, a w szczególności w zakresie inwestycji i wynajmu. W całości skupiając się na rozwoju firmy Rentumi, którą w tym samym roku założył.

W ostatnich latach wzbogacił swoje doświadczenie o nowe projekty, wdrażając regularne Szkolenia z Inwestowania w Nieruchomości oraz spotkania zrzeszające ludzi zainteresowanych branżą nieruchomości, Seminaria Inwestorów Nieruchomości.

Mocno współpracuje z Zachodniopomorskim Stowarzyszeniem Pośredników Obrotu Nieruchomościami, Stowarzyszeniem Mieszkanicznik oraz Fundacją Rentumi.

 

Właściciel Rentumi posiada także drugie oblicze, o którym niewiele osób wie. Jest założycielem Fundacji Rentumi i prowadzi działalność charytatywną w ramach fundacji How Aid Foundation na obszarze Afryki!